Jdi na obsah Jdi na menu
 


Asus před několika dny konečně oficiálně prezentoval svůj nový komunikátor P835, který by se měl stát nejvýkonnějším modelem tohoto výrobce. Někteří by sice mohli namítnout, že nejrychlejším komunikátorem je Asus P565, který jsme si nedávno představili v podrobné recenzi, ale při celkovém pohledu na specifikaci je na tom P835 o něco lépe. Nenabízí sice taky rychlý procesor, ale zase se může pochlubit velkým displejem s velmi jemným rozlišením. Velký důraz byl při vývoji kladen i na operační paměť a fotoaparát.

Model P835 nabídne operační systém Windows Mobile ve verzi 6.1 Professional, ale není vyloučeno, že se v budoucnu dočkáme i upgradu na verzi 6.5. Jsem rád, že nový Asus hraje sám za sebe a nedrží se trendu posledních komunikátorů, které z mě neznámého důvodu vypouštění důležité ovládací prvky a hardwarová tlačítka. Pro pohodlné ovládání operačního systému bude připraven trackball s funkcemi čtyřsměrového joysticku. V jeho okolí najdeme čtveřici dalších kláves (správce aplikací, Win, Ok a GPS) a samozřejmě nesmí chybět dvojice tlačítek pro příjem a ukončení hovoru. Červené sluchátko bude rovněž sloužit jako klávesa Power (dlouhý stisk = zapnutí/vypnutí přístroje). Ve spodní části telefonu pak narazíme na ještě jednu zajímavost, kterou je proužek potažený pravou kůží; ten dodává telefonu určitou eleganci. Nad displejem kromě telefonního repráčku narazíme i na světlocitlivý senzor, objektiv kamery pro videohovory a signalizační diodu.

-
Na první pohled nenápadný, ale přesto velmi výkonný komunikátor

Hardwarové parametry
Operační systém: Windows Mobile 6.1 Professional (Pocket PC)
Displej: Aktivní TFT WVGA 800x480 px, 65k barev, úhlopříčka 3,5"
Procesor: Qualcomm 7201A, 528MHz
Rozměry: 115 mm x 59 mm x 13,8 mm
Hmotnost: 148 gramů včetně baterie
Paměť: 288 MB RAM, 256 MB Flash ROM, 4 GB vnitřní paměti
Podporované sítě: UMTS/HSDPA (2100 MHz), GSM (850/900/1800/1900 MHz), EDGE/GPRS (třída 12)
Datové funkce: Wi-Fi 802.11 b/g, Bluetooth 2.0 včetně EDR a A2DP, USB 2.0
GPS: Qualcomm, 20 kanálů, podpora aGPS
Digitální fotoaparát: 5,0 MPx, Autofocus; přední VGA kamerka pro videohovory
Baterie: Li-Ion 1100 mAh
Pohotovostní režim: 350 hodin v GSM
Max. doba hovoru: 7 hodin v GSM
Slot pro pam. karty: micro SDHC

Dominantou přední strany je prostorný dotekový displej s úhlopříčkou 3,5 palce a WVGA rozlišením (480×800px), který se výborně hodí nejen pro prohlížení internetových stránek. Ty bude možné zobrazovat nejen ve vestavěném Internet Exploreru, ale i v mobilní Opeře (9.5), která obohatí základní softwarovou výbavu. Na zadní straně přístroje nalezneme minimum rušivých prvků. Kromě odnímatelného krytu baterie tu najdeme objektiv 5 MPx fotoaparátu a hlavní systémový reproduktor. Fotoaparát sice disponuje automatickým ostřením, ale postrádá přisvětlovací diodu.

-
Asus P835 sází na komfortní ovládací prvky

Velmi dobře na tom P835 je i s pamětí; 288 MB RAM je velmi pěkné číslo, i když je potřeba počítat s tím, že určitou část si z ní ukrojí samotný operační systém a další procesy nezbytné pro běh telefonu. I tak lze ale očekávat, že se volná operační paměť bude pohybovat okolo hranice 160 MB. Pro uživatelská data bude připraveno 4 GB úložiště + zhruba dalších 100 MB z paměti Flash ROM. A aby toho nebylo málo, můžete pro ukládání vašich dat využít i paměťové karty standardu microSDHC. Chybět dále nebude integrované Wi-Fi a Bluetooth moduly, 20 kanálová GPS či podpora rychlých datových přenosů přes HSDPA. Srdcem celého telefonu bude 528 MHz procesor od Qualcommu.

V systému rovněž narazíme na množství bonusových aplikací, několik typů softwarových klávesnic a uživatelské prostředí Glide UI. To bude prezentováno pluginem na obrazovce Dnes, který nabídne přístup k základním systémovým funkcím. Glide rovněž do operačního systému přidá podporu pohybových gest a optimalizaci některých prvků pro snadnější ovládání pomocí prstů. Výrobce se chlubí tím, že Glide UI využívá technologie Flash, jsem proto velmi zvědavý, jak bude vše ve finále vypadat.

-
Zadní strana telefonu

Asus zatím stále neupřesnil, kdy se nový model P835 dostane na trh a stanovena nebyla ani cena. Některé zahraniční zdroje hovoří o tom, že bychom se s ním na pultech obchodů mohli setkat před začátkem léta, tak uvidíme, zda se tyto předzvěsti nakonec naplní. Asus P835 je velmi ambiciózní zařízení, které má rozhodně co nabídnout, a to především díky velmi dobré výbavě a elegantnímu designu.

 

www.smartmania.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

хорошая смс рассылка

(Yuriylwah, 20. 1. 2019 13:13)

как отключить смс рассылку
https://webbiz.in.ua/threads/massovye-sms-rassylki-klientam-deshevo-kachestvenno-serdito.1903/

Test, just a test

(SonnyLourl, 15. 1. 2019 21:27)

Hello. And Bye.

Just how do I instantly get V-bucks in Fortnite Battle Royale freely?

(freevbuckshet, 8. 1. 2019 1:09)


Exceptionally user friendly site. Immense details offered on few gos to.

https://www.mifare.net/company/fortnite-battle-royale-free-v-bucks-generator-pc

fapmydick

(NickP_Hes, 21. 12. 2018 20:17)


Reality has always been buzzing with beings whose bodies are enveloped in being. Who are we? Where on the great circuit will we be guided? Throughout history, humans have been interacting with the cosmos via bio-electricity.
https://fapmydick.com/to/strapon/

123

(HerbertErush, 20. 12. 2018 10:57)

789

Woooohooo)))

(Williammurgy, 19. 12. 2018 20:38)

Where I can buy electronics here?

From Williammurgy withlove))

Re

(advadiodolo, 1. 12. 2018 19:42)

Test, just a test

(vegananda, 1. 10. 2018 20:50)

Hello. And Bye.

Can you remain in effect the squeezing

(AArraxyCar, 1. 10. 2018 4:09)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/

40 Ways to Lower Your Blood Weight

(AkibLokcrice, 21. 9. 2018 0:30)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-pour-homme-prix/

Test, just a test

(hario, 11. 9. 2018 17:53)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(feran, 7. 9. 2018 22:00)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(vennnile, 7. 9. 2018 21:24)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(xaipheira, 5. 9. 2018 2:24)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(eliali, 4. 9. 2018 21:31)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(cynengefl, 31. 8. 2018 19:47)

Hello. And Bye.

Can I watch Widows on my apple tv that are currently on my iPad?

(RobertFiemo, 27. 8. 2018 19:50)

If you are one particular of those who appreciated https://creed2full.com/ - Creed II full movie, this will be excellent news for you, since the sequel to the popular franchise will be produced in November of this 12 months, but nowadays the to start with promotional photographs were discovered.

In them you can see the protagonists Michael B. Jordan (Apollo Creed II) and Sylvester Stallone (Rocky Balboa), https://creed2full.com/ - https://creed2full.com/ who are portion of the film directed by Steven Caple Jr.

The movie will continue on the Rocky saga, which this time will be centered on the son of Apollo Creed II and his convulsive everyday living that requires location concerning the struggle in the ring, exactly where he will find to avenge the loss of life of his father. A lengthy street that will be hand in hand with Rocky Balboa.

Tessa Thompson, Florian Munteanu and the return of Dolph Lundgren as Ivan Drago are also aspect of the novelties it delivers https://creed2full.com/ - Creed II

Adapted from the British tv https://widowsfull.com/ - Widows full movie collection of the exact same identify, McQueen co-writes this movie with Gillian Flynn, the popular author of 'Gone Girl' and the new achievement of HBO, 'Sharp Objects'. The plot revolves all-around a tragedy that has an effect on not only the character of Viola Davis, but also people of Michelle Rodriguez, Cynthia Erivo and Elizabeth Debicki.

Liam Neeson, Manuel Garcia-Rulfo, Jon Bernthal and Garret Dillahunt enjoy the husbands of the four protagonists who, through a failed armed robbery, are murdered. Just after the fact, their Widows determine to end the theft not only for the cash at stake, but as a measure of survival.

Together the way, they will meet up with the figures of Brian Tyree Henry and Colin Farrell who, as https://widowsfull.com/ - https://widowsfull.com/ key antagonists of the film, choose centre phase in this new advancement. Though there is no formal release date for this element of the globe, 'Widows' Will be introduced in November in the United States. Observe the trailer right here

'Widows' Marks the triumphant return of Steve McQueen to the direction soon after the huge achievement of '12 Years of Slavery ', a film that in 2013 received the Oscar for Ideal Photo. Six a long time immediately after the premiere, McQueen is prepared to return to the ring, now, hand in hand with the pretty
https://widowsfull.com/ - Widows movie talented Viola Davis.

Arrive at Your Blood Pressure Checked

(AIdiotrowigo, 12. 8. 2018 18:25)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-tadalafil-100-quid/

Hello

(Robertjeofe, 13. 4. 2018 23:49)

servants turn

(Michaelpycle, 22. 3. 2018 5:12)

z https://cialispcn.com prices of cialis